Sporcularımız

SPOR BRANŞI ADI – SOYADI GÖREV YERİ VE UNVANI
Aikido Hilmi HAZARAN Antalya Gm.Muh.Kaç.İst.Md. Muh.M.
Atıcılık İbrahim KARARKUŞ Gemlik Gm.Md. Muhafaza Memuru
Atıcılık Murat YURTSEVEN Tasfiye Hizm.Gn.Md.  Uzman Yrd.
Atıcılık Orhan DALKIRAN Eğitim Daire Bşk. Gümrük Muh.Mem.
Atıcılık Fatih COŞKUNYÜREK Eğitim Daire Bşk. Gümrük Muh.Mem.
Atıcılık Nihal DİLAN Eğitim Dairesi Bşk. Gümrük Muh.Mem.
Atletizm Ergün KOCABAŞ İzmir Gm.Md. Muayene Memuru
Atletizm Fatih CAN İzmir Gm.Md. V.H.K.İ.
Atletizm Hakan YİĞİT İzmir Gm.Md. Muh.Mem.
Atletizm Mehmet ÖZBOLAT Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü
Atletizm Yakup YAŞAR İst.Gm.veTic.Bl.Md.Personel Şb. Memur
Atletizm Yılmaz ÖZDEMİR Haydarpaşa Gm.Md. Gm.Md.Yrd.
Atletizm Hakan KOÇ Risk Analizleri Şb. Muh. Memuru
Atletizm Doğan KURA Samsun Tasfiye İşl. Md.-Anbar Memuru
Atletizm Haluk KAYA İnebolu Gümrük Md.-V.H.K.İ.
Basketbol Anıl ATİK Doğu Anadolu Gm.ve Tic.Böl.Md.VHKİ
Basketbol Emrah SEVER İpekyolu Gm.veTic.Böl.Md. Muh.M.
Basketbol Emrah ŞANLITÜRK Bursa Gm.Md. Muayene Memuru
Basketbol Erdinç ATEŞOĞLU Çerkezköy Gm.Md. Muayene Memur
Basketbol Ergün KOCABAŞ İzmir Gm.Md. Muayene Memuru
Basketbol Ferhat TUĞ Sakarya Gm.Md. Memur
Basketbol İsmet Berat ACEMOĞLU Güm.Muh.Gn.Md. Muh. Memuru
Basketbol Mehmet Umud CEMİLOĞLU Rehberlik ve Teftiş Bşk. Müfettiş
Basketbol Mesut AYTEMÜR Ege Bl.Gm.ve Tic.Md. Muayene Memuru
Basketbol Muhammet Emin KAVAZ Güm.Muh.Gn.Md./İstihbarat Dairesi Mh.M.
Basketbol Nalan AYDIN İst.Gm.veTic.Böl.Md. Muh.Memur
Basketbol Nevzat ÇAKIROĞLU İskenderun Gm.Muh.Kaç.ve İsth. Md.
Basketbol Orhan ÖZTÜRK Öncüpınar Gm. Md. Muh.Memuru
Basketbol Seda AKKAYA Strateji Geliştirme Bşk. Uzman Yrd.
Basketbol Semih EKTİREN İzmir Gm.Md. Muayene Memuru
Basketbol Yunus Ali AKSOY Sarp Gm. Md. Muayene Memuru
Basketbol Burak Cihan ÜRKMEZ Güm.Muh.Gn.Md. Uzman
Basketbol Yavuz İlkan KARAHAN AB ve Dış İlişkiler Gn.Md. Uzman Yrd.
Bisiklet Adnan AKGÖZ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Bisiklet Burak SARI Samsun Tic.İl Md. İlkadım
Tük. Hakem Heyeti Raportör
Bisiklet Fatih CAN İzmir Gm.Md. V.H.K.İ.
Bisiklet Günay MUTLU GGM Uzman
Bisiklet İsmet Berat ACEMOĞLU Güm.Muh.Gn.Md. Muh. Memuru
Bisiklet Mehmet İKİZ Ege Gm.ve Tic.Bl.Md.Kaç.Md. Muh. Mem.
Bisiklet Ferda Güler Amasya Gümrük Müdürlüğü
Bisiklet Mikail YENİCE İzmirGm.Mh.Kaç.İsth.Md.Muh.Mem.
Boks Ruhat GÜNEŞ Gürbulak Gm.Muh.Kaçakçılıkve İstihb.Md. Mh.M.
Boks Umut SERTER Haydarpaşa Gm.Md. Muayene Memuru
Briç Abdülaziz AYHAN Hopa Gm.Md. Md.Yrd.
Briç İlyas ALTINSOY Karadeniz Ereğli Güm.Müd.-Muayene Memuru
Dağcılık Fatih CAN İzmir Gm.Md. V.H.K.İ.
Dağcılık Nazire DEMİRBAŞ İzmir Yolcu Sal.Gm.Md.
Dağcılık Ruhat GÜNEŞ Gürbulak Gm.Muh.Kaçakçılıkve İstihb.Md. Mh.M.
Dağcılık İbrahim AKSOY Gürbulak Gm.Md. Gm.Md.Yrd.
Dalgıç Serkan OKUR İst.Güm. Lab.Müd. Kimyager
Dalış Süleyman Ersin ÇİFTÇİOĞLU Gürbulak Gümrük ve Tic.Böl.Md. Şef
Dalış Umut SERTER Haydarpaşa Gm.Md. Muayene Memuru
Eskrim Kağan ARICI İsdemir Gm.Md. Muayene Memuru
Fitness Can GÜVEN Samsun Tic.İl Md. Raportör
Fitness Cüneyt SARPAŞ Adnan Menderes Havalimanı Gm. Md.Mh.Mem.
Fitness Hacı Ali ÖZER Akçakale Gm.Md. (GAP) Mh.Mem.
Fitness Emre ALBAMYA Adnan Menderes Havalimanı Gm.Md.Mh.M.
Futbol Ferhat TUĞ Sakarya Gm.Md. Memur
Futbol Emrah ŞANLITÜRK Bursa Gm.Md. Muayene Memuru
Futbol Adnan AKGÖZ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Futbol Burak Cihan ÜRKMEZ Güm.Muh.Gn.Md. Uzman
Futbol Burak SARI Samsun Tic.İl Md. İlkadım Tük.
Hakem Heyeti Raportör
Futbol Cüneyt SARPAŞ Adnan Menderes Havalimanı Gm. Md.Mh.Mem.
Futbol Ebubekir UZ Güm.Muh.Gn.Md. Muh. Memuru
Futbol Emre KARAKUŞ İskenderun Gm.Mh.Kaç.İsth.Md.Muh. Memuru
Futbol Gökhan PÜSKÜLLER Karkamış Gm.Md.  Memur
Futbol Günay MUTLU GGM Uzman
Futbol Hakan ÜLKER Orta Akdeniz Güm.veTic.Böl.Md.Muayene Mem.
Futbol Hakan YİĞİT İzmir Gm.Md. Muh.Mem.
Futbol Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Futbol İsmet Berat ACEMOĞLU Güm.Muh.Gn.Md. Muh. Memuru
Futbol Mazlum ENTERLİ Van Tic. İl.Md. Hizmetli
Futbol Mehmet HACILARLI Kooperatifçilik Gn.Md. Uzman
Futbol Mustafa MERMER Bursa Gm.Muh.Kaç.İst.Md. Muh.Me.
Futbol Mustafa YİĞİT Hukuk Grup Bşk. Memur
Futbol Neşat TORUN Kapıkule TIR Gm.Md. Muayene Mem.
Futbol Ömer ALYÖRÜK Van Tic.İl Md. Memur
Futbol Özkan YOLCU Destek Hizm.Şube Md.Memur  Mersin
Futbol Rıdvan ÖZTÜRK İzmir Ticaret İl Müdürlüğü Denetmen Yrd.
Futbol Serhat ÖZKILIÇ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Teftiş Grup Bşk.Yrd.
Futbol Yakup YAŞAR İst.Gm.veTic.Bl.Md.Personel Şb. Memur
Futbol Yavuz DEMİR Denizli Tic. İl Md.  Hizmetli
Futbol Yavuz İlkan KARAHAN AB ve Dış İlişkiler Gn.Md. Uzman Yrd.
Futbol Ümit ALICI Akçakale Gm.Md. Memur
Futbol Ahmet YILMAZ Güm.Muh.Gn.Md. Uzman Yrd.
Futbol Eren TERZİ Güm.Muh.Gn.Md. Uzman
Futbol Fatih DELİBAŞOĞLU Rize Gm.Md. Gm.Mh.Mem.
Futbol Mehmet ORAL AB ve Dış İlişkiler Gn.Md. AB Uzmanı
Futbol Tolgahan GÖKÇE Doğu Karadeniz Güm.veTic.Böl.Md. VHKİ
Futbol Ümit ALICI Akçakale Gümrük Müdürlüğü
Futbol Hakemi Mehmet Semih GÜÇLÜ İskenderun Gm.Md. Muh. Memuru
Futbol Hakemi Oğuz ERMİŞ  Kaçkar GTBM -Gümrük Memuru
Futbol Hakemi Hakan ÜLKER Orta Akdeniz Güm.veTic.Böl.Md.Muayene Mem.
Grekoromen Güreş Murat AKAGÜNDÜZ Aktaş Güm. Md. Muh. Memuru
Güreş Burak SARI Samsun Tic.İl Md. İlkadım Tük.
Hakem Heyeti Raportör
Güreş Yılmaz ÖZDEMİR Haydarpaşa Gm.Md. Gm.Md.Yrd.
Hentbol Cüneyt SARPAŞ Adnan Menderes Havalimanı Gm. Md.Mh.Mem.
Hentbol Seda AKKAYA Strateji Geliştirme Bşk. Uzman Yrd.
Judo Burak SARI Samsun Tic.İl Md. İlkadım Tük.
Hakem Heyeti Raportör
Judo Can GÜVEN Samsun Tic.İl Md. Raportör
Judo Murat AKAGÜNDÜZ Aktaş Güm. Md. Muh. Memuru
Kayak Betil BAYAR KOCACIKLI Gümrükler Muh. Gn.Md. Uzman
Kayak Kayhan ÇELİK Mersin Gm.Mh.Md. Muh.Mem.
Kickboks Fatih ÇOŞKUNYÜREK G.T.B. Eğitim Dairesi Bşk.
Kickboks Mustafa Alper KAHVECİ Gebze Gm.Md. V.H.K.İ.
Kickboks Fatih COŞKUNYÜREK Eğitim Daire Bşk. Gümrük Muh.Mem.
Kort Tenisi Gamze BAYSAL Ankara Perakende Satış İşt.Md. Memur
Koşu Emre ALBAMYA Adnan Menderes Havalimanı Gm.Md.Mh.M.
Koşu Ertan ŞAHİNOĞLU Fethiye Gm.Md. Memur
Koşu Esen ÖNER İstanbul Güm.Laboratuvarı Kimyager
Koşu Hasan ŞAHAN Elazığ Gm.Md. Muayene Memuru
Koşu Hatice BEDEL İst.Güm. Lab.Müd. Kimyager
Koşu Hüseyin Aydın AKTAŞ Antalya Kaç.İsth.Md. Kaptan
Koşu Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Koşu Kenan PALALI Biga Gm.Md. Kısım Amiri
Koşu Murat YURTSEVEN Tasfiye Hizm.Gn.Md.  Uzman
Koşu Mustafa GÖKÇEOĞLU Gümrükler Gn.Md. Uzman
Koşu Nagehan ÖZKAN TURUNÇ AB ve Dış İlişkiler Gn.Md. Uzman Yrd..
Koşu Öner ÇALIŞ Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü
Koşu Rıdvan ÖZTÜRK İzmir Ticaret İl Müdürlüğü Denetmen Yrd.
Koşu Ruhat GÜNEŞ Gürbulak Gm.Muh.Kaçakçılıkve İstihb.Md. Mh.M.
Koşu Serkan OKUR İst.Güm. Lab.Müd. Kimyager
Koşu Fatih ERGENOĞLU Gümrükler Gen. Md. Uzman
Koşu Sezai AKKAN Malatya Tasfiye İşlt Md. V.H.K..İ
Koşu Gökhan PÜSKÜLLER Karkamış Gm.Md.  Memur
Koşu Emrah ŞANLITÜRK Bursa Gm.Md. Muayene Memuru
Kros Serhat ÖZKILIÇ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Teftiş Grup Bşk.Yrd.
Kumsal Voleybolu Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Macera Yarışları Ali Caner YILMAZ Çerkezköy Gm.Md. Memur
Masa Tenisi Ayşe Tuğba YEŞİL Risk Analizleri Şb. Daire Başkanı
Masa Tenisi Burak SARI Samsun Tic.İl Md. İlkadım Tük.
Hakem Heyeti Raportör
Masa Tenisi Ebubekir UZ Güm.Muh.Gn.Md. Muh. Memuru
Masa Tenisi Erdem Can KARABULUT Gümrükler Gn.Md. Uzman
Masa Tenisi Erdinç ATEŞOĞLU Çerkezköy Gm.Md. Muayene Memur
Masa Tenisi Ergin KIRAN Habur Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü
Masa Tenisi Günay MUTLU GGM Uzman
Masa Tenisi Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Masa Tenisi Mehmet HACILARLI Kooperatifçilik Gn.Md. Uzman
Masa Tenisi Merve AKKAYA Mersin Akaryakıt Md. Muayene Memuru
Masa Tenisi Mustafa MERMER Bursa Gm.Muh.Kaç.İst.Md. Muh.Me.
Masa Tenisi Nalan AYDIN İst.Gm.veTic.Böl.Md. Muh.Memur
Masa Tenisi Seda AKKAYA Strateji Geliştirme Bşk. Uzman Yrd.
Masa Tenisi Selahattin GÜNDAĞ Orta Akdeniz Güm.veTic.Böl.Md.Persl. Md.
Masa Tenisi Serap YEL İZMİR GÜMRÜK MUHAFAZA KAÇAKÇILIK VE İSTİHBARAT MÜDÜRLÜĞÜ BAĞLANTISI ADNAN MENDERES GÜM.MUH.KAÇ.İST.BÖLGE AMİRLİĞİ
Masa Tenisi Serhat ÖZKILIÇ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Teftiş Grup Bşk.Yrd.
Masa Tenisi Sıddık KAYA İç Ticaret Gn.Md. Daire Başkanı
Masa Tenisi Tamer Özkan ENGİN Gümrükler Gn.Md. Uzman
Masa Tenisi Veysel YILDIZ Eğitim Dairesi Bşk. V.H.K.İ.
Masa Tenisi Mustafa Şahin Risk Yönetimi ve Kontrol GM
Masa Tenisi Funda Sevinç SARIHAN Ankara Gm.Md. Muayene Memuru
Masa Tenisi Gökhan PÜSKÜLLER Karkamış Gm.Md.  Memur
Masa Tenisi Kenan PA+B144LALI+B134:B143 G.T.B. Eğitim Dairesi Bşk.
Muay Thai Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Muay Thai Fatih COŞKUNYÜREK Eğitim Daire Bşk. Gümrük Muh.Mem.
Oryantiring Ertan KAYA Çeşme Gm.Md. V.H.K.İ.
Satranç Murat AKYÜZ Diyarbakır Gm.Mh.KİM Kısım Amiri
Satranç Nazlı KOVAN Sarp Gm. Md. Muayene Memuru
Satranç Umut SERTER Haydarpaşa Gm.Md. Muayene Memuru
Satranç Murat AKAGÜNDÜZ Aktaş Güm. Md. Muh. Memuru
Serbest Stil Güreş Alp GİRAY Orta Akdeniz Gm.veTic.Böl.Md. Bölge Md.Yrd.
Sualtı Tüplü Dalış Fatih ERGENOĞLU Gümrükler Gen. Md. Uzman
Snowboard Samet ÇAKIR Kocaeli Tasfiye İşletme Md. Ambar Mem
Sualtı Tüplü Dalış,
Serbest Dalış
Yılmaz ÖZDEMİR Haydarpaşa Gm.Md. Gm.Md.Yrd.
Taekwando Ahmet KOÇ Piyasa Gözetimi ve Denetimi Denetmen Yrd.
Taekwando Selim ÜNSAL Adnan Menderes Gm.Muh.Kaç.İst.Bl.Amir.Muh.M.
Taekwando Ahmet KARTAL Ordu Gm.Md. Gm.Md.Yrd.
Tenis Erdem Can KARABULUT Gümrükler Gn.Md. Uzman
Tenis Hilmi HAZARAN Antalya Gm.Muh.Kaç.İst.Md. Muh.M.
Tenis Mehmet HACILARLI Kooperatifçilik Gn.Md. Uzman
Tenis Murat SÖNMEZ Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Müfettiş
Tenis Naciye BAŞTÜRK Orta Akdeniz Gm.veTic.Böl.Md. Muayene M.
Tenis Saadet TOPAKTAŞ Habur Gümrük Muh.Kaçak.ve İsth. Müd.
Tenis Serap YEL Aliağa Gm.Mh.Kaç.veİst.Böl.Md.Mh.Memuru
Tenis Yavuz DEMİR Denizli Tic. İl Md.  Hizmetli
Tenis Bülent Zorlu Risk Yönetimi ve Kontrol GM
 Tekwando Mehmet ÖZBOLAT Trakya Gm.Tic.Böl.Md.Bölge Müdür Yrd.V.
Tenis Fatih CAN İzmir Gm.Md. V.H.K.İ.
Trekking Mehmet İKİZ Ege Gm.ve Tic.Bl.Md.Kaç.Md. Muh. Mem.
Trekking Mikail YENİCE İzmirGm.Mh.Kaç.İsth.Md.Muh.Mem.
Trekking Nazire DEMİRBAŞ İzmir Yolcu Sal.Gm.Md.
Trekking Hüseyin Aydın AKTAŞ Antalya Kaç.İsth.Md. Kaptan
Triatlon Hakan KOÇ Risk Analizleri Şb. Muh. Memuru
Triatlon Abdullah Erden TEMEL Gümrükler Muh.Gn.Md. Uzman
Voleybol Adnan AKGÖZ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Voleybol Ali AYGÜN Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Voleybol Aydın FİDAN Bakan Özel Kalem Müdürlüğü
Voleybol Burak Cihan ÜRKMEZ Güm.Muh.Gn.Md. Uzman
Voleybol Funda Sevinç SARIHAN Ankara Gm.Md. Muayene Memuru
Voleybol Gülbin SAVAŞ Hukuk Müşavirliği Avukat
Voleybol Hakan YİĞİT İzmir Gm.Md. Muh.Mem.
Voleybol Mustafa MERMER Bursa Gm.Muh.Kaç.İst.Md. Muh.Me.
Voleybol Nalan AYDIN İst.Gm.veTic.Böl.Md. Muh.Memur
Voleybol Özgür ÇELİKBAŞ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Şef V.
Voleybol Seda AKKAYA Strateji Geliştirme Bşk. Uzman Yrd.
Voleybol Selim GÖKÇE Aktaş Gm.Md. Muh. Memuru
Voleybol Serap YEL Aliağa Gm.Mh.Kaç.veİst.Böl.Md.Mh.Memuru
Voleybol Serkan ÇETİN Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü-VHKİ
Voleybol Yavuz DEMİR Denizli Tic. İl Md.  Hizmetli
Voleybol Merve AKYÜREK Gümrükler Genel Md. VHKİ
Voleybol Ayten Esra ZEYREK Kooperatifçilik Gn.Md. Uzman Yrd.
Voleybol Hakemi Ali AYGÜN Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Yürüyüş Hüseyin ÇİFTÇİ Doğu Marmara Gm.veTic.Böl.Md. GM.Md.Yrd.
Yürüyüş Murat YURTSEVEN Tasfiye Hizm.Gn.Md.  Uzman Yrd.
Yürüyüş Nagehan ÖZKAN TURUNÇ AB ve Dış İlişkiler Gn.Md. Uzman Yrd..
Yürüyüş Saadet TOPAKTAŞ Habur Gümrük Muh.Kaçak.ve İsth. Müd.
Yürüyüş Sezai AKKAN Malatya Tasfiye İşlt Md. V.H.K..İ
Yürüyüş Nazire DEMİRBAŞ İzmir Yolcu Sal.Gm.Md.
Yürüyüş Gökhan PÜSKÜLLER Karkamış Gm.Md.  Memur
Yürüyüş Adnan AKGÖZ Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Yüzme Ali AYGÜN Rehberlik ve Teftiş Bşk. Başmüfet.
Yüzme Cemil KÜRKÇÜ Eskişehir Tic.İl.Md. Mühendis
Yüzme Emre ALBAMYA Adnan Menderes Havalimanı Gm.Md.Mh.M.
Yüzme Ferhat TUĞ Sakarya Gm.Md. Memur
Yüzme Gülbin SAVAŞ Hukuk Müşavirliği Avukat
Yüzme Hüseyin Aydın AKTAŞ Antalya Kaç.İsth.Md. Kaptan
Yüzme Mehmet İKİZ Ege Gm.ve Tic.Bl.Md.Kaç.Md. Muh. Mem.
Yüzme Mikail YENİCE İzmirGm.Mh.Kaç.İsth.Md.Muh.Mem.
Yüzme Serkan OKUR İst.Güm. Lab.Müd. Kimyager
Yüzme Tayfun Pınar Eskişehir Tic.İl.Md. Mühendis
Yüzme Mustafa GÖKÇEOĞLU Gümrükler Gn.Md. Uzman